Svajojantys debesys. Kas jie?

Svajojantys debesys galvoje gimė gal prieš penkerius ar šešerius metus. Ant mažo akvarelinio popieriaus lapelio nupiešiau debesį ir jo viduje užrašiau – Svajojantys debesys. Ant debesies krašto kabojo dvi raidės “I” ir  “M” – aš ir jis.

Aš ir Jis Austrijos kalnuose

Laikas bėgo, lapelis pasimetė, gyvenimas keitėsi ir vertėsi aukštyn kojomis, bet akys visada žvelgdavo į dangų. Mintys skriedavo su jomis ir gimdavo naujos svajonės, ateidavo nauji išbandymai. Tada aš negalėjau paaiškinti kaip mano galvoje gimė šis pavadinimas, o šiandien aiškiai žinau jo prasmę. Debesys nepaliaujamai juda ir keičia savo formą. Juose išvysi tyrą saulėtekio atspindį,  saulėlydžio aistrą ir liudesį, ramią vasarvydžio pilnatvę, žemės ir dangaus dramą – audrą. Jie buvo mano, nuolat besikeičiančio, gyvenimo atspindys. Nuolatiniai virsmai, per kuriuos eidavau klupdama ir vėl keldavausi žiūrėdama į dangų.

Šeima, namai, skanus maistas, draugai ir mėgstamos veiklos yra tai, aplink ką sukasi visas mano gyvenimas – debesis, su visomis mano svajonėmis. Apie visa tai ir dar daugiau turėtų būti ir šis blogas – Svajojantys debesys, o kur tai nuves dar pamatysime.  Strėlė paleista, belieka nusipiešti taikinį ten kur ji įsmigs.


Tikiu, kad moterį labiausiai puošia šypsena.

Ir štai – aš.

Mano vardas Ilona.

Šiandien esu keturių vaikų mama.  Be viso to, dar padedu vyrui kūrybinėse kančiose, kurios kvepia medžiu ir sunkiu darbu..  O prieš tai… prieš tai buvo ketvertas metų architektūros studijų, keletas interjero ieškojimų, penketas metų prabėgo su vyru fotografuojant vestuves, tuo pačiu rišant albumus ir gaminant šventinius kvietimus, vieneri nepastebimai prabėgo Gėlėtos studijoje

Likimas suteikė progą įgyti tiek skirtingų patirčių bei sutikti daug nuostabių žmonių. Esu dėkinga Dievui, kuris veda mane tokiu įdomiu gyvenimo keliu, kad suteikia jėgų juo keliauti.

Ką dar galėčiau pasakyti apie save…

Esu tikra namisėda, bet jei jau kažkur išvažiuoju visai nenoriu grįžti namo.
Kuriu aš, o su manimi ir mano vaikai. Mūsų namuose amžina kūrybinė netvarka.
Muzika – mano mūza darbuose. Negaliu išskirti konkretaus stiliaus, klausausi daug ir labai skirtingos muzikos.
Esu Hayao Miyazaki filmų gerbėja. Užburia jo istorijos, veikėjai ir piešiniai.
Nevalgau mėsos, žuvies ir kiaušinių.
Nuolat ekspermentuoju virtuvėje, kai kurių patiekalų galite paraugauti pirmą ir paskutinį kartą, nes net pati negaliu pakartoti.
Patinka vairuoti dideles mašinas. Mūsų šeima dabar važinėja Caravelle.
Juokauju sarkastiškai ir žmonės sako, kad tai blogiausia mano savybė, nes ji išlenda ne laiku ir ne vietoj.
Turiu senos meilės tatuiruotę ir noriu ją pakeisti nauja, didesne ir prasmingesne.
Žaviuosi minimalistiniu gyvenimo būdu. Mažiau yra daugiau laisvės, tvarkos ir laimingo gyvenimo.
Nėra dienos, kad nenorėčiau išbandyti ko nors naujo rankdarbių srityje.
Daug dalykų išmokau pati ir tai paveldėjau iš savo senelių ir tėvų. Nuolat išbandau save srityse, kurios man yra įdomios.
Turiu begalę aistrų ir jas galite rasti čia.
Tikiu Dievu, jis lydi visose mano silpnybėse ir stiprybėse.

Norite su manimi išgerti pudelį arbatos ir paplepėti?
Parašykite info @ svajojantysdebesys.lt