Kada atsiveria naujos galimybės?

Paklauskite savęs, kaip dažnai nepasidalinate pasiekimais su kitais? Kaip dažnai nepaleidžiate į visatą savo idėjų ir svajonių? Kaip dažnai užuot darę, dvejojate, laukiate, nesiryžtate? Kaip dažnai šalia esantį žmogų užrakinate kartu su savimi, kol vieną dieną jis tampa jums patiems našta? Ar tokiems, narvelyje tupintiems žmonėms, atsiveria naujos galimybės?
Gyvenimas eina, o tada mes skundžiamės neįgyvendintom idėjom, neišsipildžiusiom svajonėm, žmonėmis šalia mūsų ir laiko trūkumu nudirbti darbams, kuriuos taip trokštame daryti. Bet visa tai sukuriame patys ir niekas kitas dėl to nekaltas. Mes iškvėpuojame orą, dūstame, bet taip ir nepraveriame narvelio, kad išskleistume sparnus, patirtume nesvarumą, pažvelgtume į viską iš viršaus.

naujos galimybės

Prieš penkias savaites, nedrąsiai atidariau narvelio duris. Uždaviau sau labai paprastą klausimą – jei ne dabar, tai kada bus tas laikas? Greičiausiai niekada. Išdrįsau būti pažeidžiama, bet laisva savo pasirinkimuose. Ir ėmiau sakyti ne. Pasakydamas vieną taip, dalykams, kurių nenori daryti, pasakai tūkstančius ne dalykams, dėl kurių siela skambėtų ir atvirkščiai. Apie tai savo Instagram TV labai paprastai kalba Rimantė Kulvinskytė.

Man prireikė nemažai laiko, kad atrinkčiau emocijas nuo jausmų, savus pašaukimus nuo svetimų lūkesčių, o dar daugiau prireikė drąsos, kad pasakyčiau ne mane sekinantiems darbams, kuriuos dariau arba dėl kitų žmonių arba dėl pinigų. Supratau, kad tik pažvelgęs į chaosą savo viduje, gali jį subalansuoti, ten gali atrasti visus atsakymus. Vietoj viską niokojančio uragano, įsivyrauja ramybė ir lyg koks dykumos keleivis ramiausiame sielos kampelyje sukuri ugnį, kuri šildo ir kuria grožį.

Sekmadienį pasakiau dar vieną ne seniems įpročiams. Ir pasakiau taip – 25 km ėjimo. Kaunas – Zapyškis. Eidama galvojau apie užvaldančias kvailas ambicijas, emocijų sprogimus ir susitelkimą į smulkmenas, užuot mačius kryptį, kuria turėčiau eiti tikslų link. Galvojau apie darbus ir dalykus, kuriuos dariau tik todėl, kad moku ar galiu, bet taip niekada ir nebuvau tėkmėje juos darant. O tada pasakiau taip naujam gyvenimui ir naujoms galimybėms, taip tuščiai galvai ir naujoms mintims. Ir dar tūkstantis taip, tam kas manęs laukia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *