Šaukštas ir prijuostė. Žagarėliai


Ko gero nereikia sakyti, kad gyvenant šešiese, daugiausia laiko praleidžiame virtuvėje.  Mūsų šeimoje visi laimingi, kai yra sotūs. O dar laimingesni, kai spintelėje yra ko nors saldaus.

Tiesa ekspermentai mano virtuvėje vyksta nuolat. Būna skanių ir gražių bandymų, būna tik skanių.  Man patinka gaminti paprastą maistą, todėl stengiuosi pasirinkti kuo paprastesnius receptus. Be to, būnant su dviem mažyliais namuose suktis reikia greitai. O kartais, net labai greitai.

Šis žagarėlių receptas labai paprastas. Imame puse litro kefyro, dedame šaukštelį sodos, užspaudžiame šiek tiek citrinos sulčių, pamakaluojame ir leidžiame sodai išputoti. Dar šaukšas ar du cukraus, priklauso, kaip saldžiai mėgstate. Miltų įmaišome tiek, kad tešla gautūsi minkšta. Leidžiame jai pailsėti 30 minučių iki kepimo.

Aš kočiojau tešlą ir kaišiojau žagarėlius, Adrija kepė, Arnas barstė cukraus pudrą, Antanas lakstė ir vadovavo veiksmui paukščių kalba, o Ąžuolas miegojo. Visi užsiėmę, visi kartu ir visi laimingi.

One thought on “Šaukštas ir prijuostė. Žagarėliai

  1. Aš manau, kad kai namie tiek talkininkų, visai viskas gali vykti normaliu ritmu 🙂 Mamai reikia tik dažniau įjungti “relax” mygtuką. Jie viską moka patys, o jei dar ko nors nemoka, labai greitai mokosi. Buvau apstulbus, kaip Antanas moka pasirūpinti savimi, dar akimirka, ir jis sugalvos, kaip savo rankomis viską pasiimti, nereikės eiti ir kažkam paukščių kalba vadovauti 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *